Artykuł Cię zaciekawił? Dowiedziałeś się czegoś więcej? Koniecznie zostaw komentarz! Skomentuj jako pierwszy i podziel się swoimi wrażeniami. Napisz, jak oceniasz nasz artykuł i zostaw opinię. Weź udział w dyskusji. Masz wątpliwości i chcesz dowiedzieć więcej na temat poruszanego zagadnienia? Daj znać, o czym jeszcze chciałbyś przeczytać. Dziękujemy za Twój wkład w budowę bazy komentarzy. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami i komentarzami innych użytkowników.
6 zalet bram szybkobieżnych
Bramy szybkobieżne są chętnie wybieranym elementem hal produkcyjnych, magazynów i innych obiektów komercyjnych. Usprawniają przemieszczanie się, pomagają oszczędzić energię oraz zapewniają szybkość działania. Z uwagi na materiał, z którego zostały wykonane, gwarantują także bezpieczeństwo i odporność na uszkodzenia mechaniczne. W artykule zebraliśmy najważniejsze zalety bram szybkobieżnych, abyś mógł przekonać się, że nie mają sobie równych.
Oszczędność miejsca i czasu
Najbardziej charakterystyczne cechy bram szybkobieżnych to fakt, że przez swoją wielkość i konstrukcję pozwalają oszczędzić miejsce, a dzięki przemyślanemu działaniu przyczyniają się do oszczędności czasu. Bramy działają w pionie, w związku z czym nie zajmują zbyt wiele przestrzeni. Aby jak najlepiej wykorzystać dostępne miejsce i umożliwić komunikację, często są w nich zrobione drzwi, przez które może przejść człowiek, bez konieczności otwierania bramy. Korzystanie z bram szybkobieżnych sprawia, że nie musisz na nic czekać. Jak sama nazwa wskazuje, osłony szybko otwierają się i zamykają. Dlatego pomagają oszczędzić mnóstwo cennego czasu. Aby wybrać odpowiedni model, skontaktuj się z dostawcą, np. firmą Bodnar z Sanoka, zajmującą się produkcją i dystrybucją różnego rodzaju bram przemysłowych, garażowych i rolowanych.
Solidne wykonanie i możliwość samonaprawiania
Trwałe i wytrzymałe segmenty bramy wykonane są z solidnego tworzywa – polichlorku winylu. Jest on odporny na uszkodzenia i łatwy w czyszczeniu. Ponadto, nowoczesne bramy z PVC mają funkcję samonaprawiania. Jak to możliwe? Tę właściwość bramy szybkobieżne zawdzięczają brakowi poprzecznych elementów usztywniających. Gdy w bramę uderzy jakiś obiekt, jej płaszcz wypada z bocznych prowadnic, aby po chwili wrócić na miejsce. Dzięki temu nie uszkadza się łatwo, co przedłuża okres jej użytkowania.
Wygodna obsługa bram i bezpieczeństwo
Bramy są otwierane i zamykane przy pomocy pilota. Zastosowanie rolek łożyskowych i napędu elektrycznego sprawia, że działanie jest sprawne i płynne. Specjalny czujnik zabezpiecza przed sytuacją, gdy brama zamknie się, gdy w pobliżu znajduje się osoba narażona na uderzenie. Do bramy dołączona jest automatyka, która umożliwia wygodne sterowanie. Do tego można dobrać sprzęt taki, jak sygnalizator dźwiękowy, fotokomórki i nadajnik.
Wybierz trwałe i niezawodne bramy szybkobieżne. Stanowią niezastąpiony element centrum logistycznego, hali i magazynu. Usprawnią pracę i przyspieszą rozładunek samochodów wszędzie tam, gdzie je zastosujesz.
Dziękujemy za ocenę artykułu
Błąd - akcja została wstrzymana
Dodaj komentarz
Dziękujemy za dodanie komentarza
Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.
Błąd - akcja została wstrzymana